VIRTUÁLNE PREHLIADKY

Hodnotenie užívateľov:  / 0
StrašnýNajlepší 

Virtuálne prehliadky je terajší trendoví hit pre vašu firmu, hotel, kostol, reštavraciu atď.  V sučastnosti prinášajú do podnikania presný pohľad o danom objekte. Virtuálne prehliadky sú novodobý nástroj na prezentaciu toho na čo ste hrdy, alebo na ukážku toho čo ste dosiahli v svojom obore. Objednajte si virtuálnu prehliadku predajne, reštavrácie, športových areálov, realít na predaj, škôl,   atď. Pre svojich zakazníkov, ktorý si objednáju virtualnu priehliadku pomôžeme zriadiť  jednostránkovu web stránku aby mohli prezentovať prehliadku.

Cena od 50€ za 2 pohľady

 

Virtuálne prehliadky pre realitné kancelárie.
 

Pre realitné kancelárie máme špeciálnu prehliadku ktorú možu použiť na predaj nehnuteľnosti. Výrobu virtuálnej prehliadky nehnuteľnosti určenej na predaj dostaneťe panoramatické fotografie . A samozrejme dostanete virtuálnu prehliadku, ktorá obsahuje informacie o danej realitnej kancelárie. 

Pre viac informácií a cenovú ponuku nás prosím kontaktujte. TU

Info a službach

Online prístup k svojim fotografiám, aby ste kedykoľvek a odkiaľkoľvek mali prístup k svojim spomienkam.
Produkty dodávam na DVD alebo CD s originál podtlačou, ktorú zabezpečuje tlačiareň canon. 
Samozrejme sprostredkúvame tlač fotografií a veľa ďalších fotoproduktov.

 

Foto Info:

Fotografujem technikou značky Nikon, ktorá má na trhu dlhoročnú tradíciu a považuje sa za jednu z najlepšich značiek.

Ako hlavný fotoaparát používam profesionalný Nikon D800, ktorý ma 36 megapixelový obrazový snímač CMOS, formát FX preto fotky dosahujú vysoké rozlíšenie aj na veľkoplošnú tlač. Aby boli fotky kvalitné, nestačí len najnovší fotoaparát. Preto používam kvalitné objektívy, ako je napr. Nikkor AF-S 70-200 F/2,8 VRII a Nikkor AF-S 24-70 F/2,8, ktoré sa vyznačuje skvelou kresbou a kvalitou. To všetko dopĺňa spoľahlivý a dostatočne výkonný externý blesk Nikon SB-700.

Keďže fotografovanie predstavuje určitú zodpovednosť, každý fotograf by mal mať záložný fotoaparát. U mňa to je Nikon D600, ktorý má tiež pokročilý systém na spracovanie obrazu a 24megapixelový obrazový snímač CMOS, formátu FX.

Nenechajte nič na náhodu a svoje drahocenné spomienky si doprajte v tej najlepšej kvalite. 

Login Form

Kontakt

Hanušovce nad Topľou
Tel: 0918 834 776
Email: antusm329@gmail.com
web: www.fotom.sk

Web odkazy

Social Icons

 

Statistika

TOPlist