Svadby Fotom

Prejdite nadol pre viac albumov

Weddding Olívia a Peter
Wedding Natália a Jozef
Wedding Klaudia a Peter
Wedding day Ivanka a Dávid
Wedding Daniela a Maroš
Wedding Peter a Janka
Wedding Jaroslav a Natália
Wedding Dušan a Lucia
Wedding Noro a Katka
Wedding Matej a Zuzka
Wedding Zuzka a Vlado
Wedding Lenka a Mišo
Wedding Michaela a Juraj
Wedding Richard a Lívia
Wedding Martina a Ján
Wedding Matúš a Katka
Wedding Juraj a Veronika
Wedding Lucia a František
Wedding Dávid a Sima
Wedding Ivanka a Tomáš
Wedding Anka a Janko
Wedding Daniela a Anton
Wedding Patricia a Luboš
Wedding Viktória a Jozef
Svadba Viktórie a Jožka bola pre mňa trocha osobná,nie len preto, že sa jednalo o rodinu,ale aj z miernej nostalgie nad svojou vlastnou svadbou,ktorá bola pred desiatimi rokmi. Tiež sme boli takí mladí a mnohí sa nám čudovali,no my sme vedeli, že to bude najlepšie rozhodnutie nášho života. Zatiaľ neľutujem a verím,že aj Viky s Jožkom zažijú vo svojom spoločnom živote len vrúcnu lásku a úprimnú radosť z každého jedného manželského dňa.
Wedding Simona a Ján
Ani upršaná sobota neubrala nič na čare tejto krásnej svadby. Sympatická dvojica Simona Iľková a Ján Iľko sa nedala odradiť a fotenie si užila aj na druhý deň. Aj keď dni sa skracujú, slniečka je pomenej a teploty sa znížili, teším sa, že sme mohli vytvoriť aspoň zopár krásnych a romantických záberov. Verím, že sa fotky páčia. Na tejto svadbe spolupracovali? Kameraman Lukáš Tiňo Family catering - Malá Domaša Hudba skupina CARMEN
Wedding Dominika a Tomáš
Wedding Patrícia a Jozef
Wedding Zuzka a Stefan
Wedding Lubo a Martina
Wedding Dominika a Alex
Svadba v stodole
Wedding Dominika a Peter
Wedding Miroslava a Ján
Wedding Stefan a Zuzka
Wedding Martin a Daniela
Wedding Majka a Janko
Wedding Rišo a Miška
Wedding Tomaš a Simona
Wedding Lenka a Marek
Wedding David a Oksana
Wedding Tomáš a Katka
Táto svadba bola zodpovedne pripravená, objednávka na fotenie prišla už 02.12.2016. S Katarínou a Tomášom sme sa stretli už predtým, na jednej úžasnej svadbe v Hencovciach. Cela tato svadba bola jedno prekvapenie za druhým. Aj fotenie portrétov bolo niekoľkokrát odkladané,ale nakoniec sa aj napriek veľkej búrke uskutočnilo. Západ slnka nám trocha ušiel,ale aj tak vďaka krásnemu pozvaniu nevesty a aj ženícha fotky vyšli. Som rad,že som bol súčasťou tejto Česko- Slovenskej svadby a želám mladomanželom hlavne veľa lásky do ďalších spoločných dni.
Wedding Matej a Terezka
Bolo úžasné byť súčasťou svadobného dňa tohto krásneho páru. Terezka a Matej sa zjavne radi fotia, čo mne ako fotografovi veľmi vyhovovalo. Na ich svadbe som sa cítil veľmi príjemne a uvoľnene. Znova vydarená svadba vo vodárenskej rodine, ktorá už tradične dopadla úžasne. Želám tomuto romantickému páru hlavne veľa lásky a vzájomného porozumenia do ďalších spoločných manželských dní. Dúfam, že sa v budúcnosti stretneme na ďalšom fotení, napríklad na krstinách :-)
Wedding Petra a Jaroslav
Jaroslav a Petra sú zaujímaví mladomanželia, Jaroslav sa pri fotení vážne snažil, hoci tie 3 hodinky by radšej venoval svojmu bagru ako pózovať fotografovi. Rodina Vašková je už pre mňa dobre známa a preto som si fotenie vychutnával. Stretol som tam aj sympatický pár Vierku a Paťa. Samozrejme Patrik si švagrovu svadbu užíval a bol odvážnejší pred objektívom ako na vlastnej svadbe. Teším sa na ďalšiu svadbu v rodine 😊
Wedding Ivka a Peter
Som rád, že som mohol byť súčasťou svadobného dňa mladého páru v meste Hanušovce. Toto mestečko bolo pre mňa domovom niekoľko rokov. Fotenie prebiehalo v dobre známom prostredí, preto som sa cítil veľmi príjemne. Myslím, že na túto svadbu budem rád spomínať. Ďakujem neveste za vynikajúcu spoluprácu pri fotení, ktoré si podľa mňa celkom užívala. Aj napriek okolnostiam to bola vydarená svadba. Aj keď svadobné portréty vznikali až pár dní po svadbe, verím, že sa páčia😊
Wedding Nika a Peter
Po dlhšom čase som sa opäť ocitol v Merníku na čarovnej svadbe krásneho páru Niki a Petra. Fotenie v kaštieli v Majerovcich s tak fotogenickou a skvele spolupracujúcou nevestou som si naozaj užil. Zábava trvala do skorých ranných hodín a aj keď to bol náročný deň, verím, že sa mladomanželom fotky páčia a prajem im hlavne veľa lásky a vzájomného porozumenia do ďalších spoločných dní.
Video- Matej a Terezka
Pre-wedding photoshoot
Matej a Terezka - Café Moon Romantické predsvadobné fotenie Matej a Terezka. Príprava na ich veľký deň. Dúfam, že sa im fotenie páčilo a užili si to.
Dávid a Katka
Marian a Lubica
Vďaka veselému páriku, Ľubke a Mariánovi som objavil krásne miesto na vytvorenie romantických fotiek v stodole v Zlatníku. Aj keď fotenie bolo troška dlhšie,myslím, že výsledný efekt stojí za to :-)
Pre-wedding photoshoot
Svadobný hostia, sa máju na čo tešiť :-) Monika Orszy Baškovská a Róbert Štefanko
Gabko a Tonka
Po pár týždňoch opäť v Humennom a opäť s krásnym a zaľúbeným párikom Antonia Capcarova a Gabriel Capcara. Fotenie, ale aj celú svadbu som si naozaj užíval aj vďaka Hudobna skupina Applaus. Ďakujem mladým za priateľské prijatie a želám im do spoločného života len to najlepšie :-)
Cyril a Miška
Po roku opäť fotenie v Péchy Castle Hermanovce / Kaštieľ Péchy Hermanovce so sympatickým párikom Miška Nováková a Cyril Štempák. Fotenie v tento horúci letný deň bolo trocha náročnejšie, ale o to viac som spokojný s výsledkom našej spolupráce
Juraj a Adriana
Som rád,že som mohol byť súčasťou tejto svadby v krásnom a romantickom prostredí penziónu Zlatý jeleň. Prajem mladomanželom Adriana Synová Boberová a Juraj Bober veľa lásky a pohody v ich manželskom živote :-)
Lenka a Valter
Fotenie tejto nádhernej svadby začínalo už o ôsmej ráno. Svadba prekvapila už v bazilike, kde bola nádherná kvetinová výzdoba. Ako fotografa ma veľmi očaril aj stôl s maškrtami, ktoré boli naozaj pestré a veľmi chutné. Mladomanželia si dali veľmi záležať, aby si hostia mohli svadbu užiť nie len na tanečnom parkete, ale taktiež pri stole, kde ich vždy čakalo skvelé jedlo a vynikajúce drinky. Nevesta Lenušik Mattová bola nádherná ako profesionálna svadobná modelka. Ženíchovi Walter Sestrienka sa chcem poďakovať za priateľský prístup, ktorý mal počas celej svadby. Dúfam, že ste boli spokojní s mojou prácou.
Monika a Robo
Tak toto bola naozaj krásna a veselá svadba, premyslená do posledného detailu. Nevesta Monika Baškovská Štefanková a ženích Róbert Štefanko len tak žiarili. Fotenie svadby som si naozaj užíval, nie len vďaka skvelej atmosfére, ale aj kvôli mnohým známym tváram, ktoré som tu stretol. Dokonca som si aj trocha zatancoval s nevestičkou. Prajem zaľúbencom hlavne veľa lásky a radosti zo spoločných manželských chvíľ:-)
Evka a Martin
Po dlhšom čase opäť v Bardejove s krásnou a milou nevestou Eva Kolcunová a pohodovým ženíchom Martin Kolcun. Svadba ako sa patrí, s množstvom ľudí a skvelou zábavou. A tiež ma vždy poteší, keď stretnem svojich bývalých zákazníkov s novým prírastkom v rodine :-)
Back to Top